Tyto stránky používají soubory cookies třetích stran ke zlepšení funkce, více info, používáním webu souhlasíte s jejich užitím.
TopLinks.cz - Katalog 15042 nejlepších odkazů..
Katalog odkazů » | Odcizená vozidla » | Pojistitel vozidla » | Zimní značka » | Ekologická daň » | Jízdní řády IDOS » | Mapy » | Kalendář »
Přidat odkaz »

Moje IP adresa »

REALITY v ČR »

Kontrola najetých Km »

Kontrola čísla účtu »

Registr plátců DPH »

Obchodní rejstřík »

Živnostenský rejstřík »

Katastr nemovitostí »

Katastrální mapy »

najít/poslat GPS bod »

PSČ/Adresy »

Telefonní seznam »

Zákony České rep. »

Pokuta pov. ručení »

měření Google ranku »

Předpověď pro ČR zítraPředpověď pro ČR pozítříPředpověď pro ČR

Počasí na celý týden »
Články a příspěvky

Kupte ready-made firmu a usnadněte si začátek podnikání

Zakládání nové firmy je v Česku bohužel poměrně složitý byrokratický proces a jeho náročnost spoustu lidí od podnikání úplně odradí. Věděli jste ale, že je možné koupit tzv. ready-made firmu, a začít bez rizik podnikat za pouhý jeden den?

Ready-made: firmy připravené k podnikání

Co jsou to ready-made společnosti? Jedná se o předzaložené firmy, tedy takové, které jsou už zapsané v obchodním rejstříku, mají svůj název, sídlo, identifikační číslo a splacený základní kapitál. Tyto firmy nikdy nevyvíjely žádnou obchodní činnost, protože byly založeny právě za účelem budoucího prodeje zákazníkovi. Všechny tyto společnosti splňují zákonem stanovené podmínky a nemají žádné závazky. Ušetřete peníze, čas i nervy Při zakládání nové firmy je v České republice nutné udělat zhruba 8 kroků. Délka tohoto procesu je průměrně 24,5 dne. Když přičteme různé správní poplatky úřadům a institucím, najednou zjistíme, že dostává zabrat náš čas, finance i nervy. Pokud se ale rozhodnete koupit ready-made společnost, můžete začít podnikat prakticky ihned. Vybrat si přitom můžete ze široké škály firem s různým rokem založení a výší základního kapitálu. K mání jsou plátci a neplátci DPH, s.r.o. i a.s.. Je pouze a jen na vás, jakou firmu si vyberete.

Jednodušší přístup k úvěrům i dotacím

Kromě toho, že nemusíte absolvovat administrativní kolečko spojené se zakládáním nové firmy, mají ready-made společnosti i další výhody. Sice vykazují nulovou finanční historii a nepodaly žádná daňová přiznání, ale díky staršímu datu založení představují pro banky a další instituce mnohem důvěryhodnější partnery. Nově založené společnosti většinou čeká poměrně náročný boj, aby získaly bankovní úvěry, státní dotace, leasingy a další půjčky. Abyste tomu předešli, stačí podnikat s firmou, která je starší. Alespoň na papíře.

Podnikejte hned druhý den

Pokud se rozhodnete koupit ready-made firmu, vyberte si z nabídky profesionálů. Ti vám totiž garantují, že nabízené společnosti nikdy nevyvíjely žádnou činnost a nemají žádné dluhy, závazky ani pohledávky. U Jake & James Accounting si vyberete firmu přesně podle vašich představ – a to s cenou už od 9.990 Kč. Název firmy, její sídlo, počet jednatelů a jejich vlastnické podíly můžete nechat upravit podle vlastních požadavků. Celý proces navíc můžete uskutečnit na dálku, bez nutnosti osobní schůzky. Stačí vám podepsat připravenou dokumentaci. U Jake & James Accounting vám pomohou i s účetnictvím, registrací firmy k DPH, poskytnutím sídla a dalšími službami. Věnujte čas a energii tomu, co je skutečně důležité – vašemu vlastnímu podnikání.

Ne 24.01.2021
svátek má Milena
zítra Miloš
pozítří Zora
<<   01 / 2021   >>
TPoÚtSt ČtSoNe
1         1 23 
2 4 5 6 7 8 910 
3 11 12 13 14 15 1617 
4 18 19 20 21 22 2324
5 25 26 27 28 29 3031 

Kurzy ČNB
EUR Vlajka meny EUR
USD Vlajka meny USD
GBP Vlajka meny GBP
HRK Vlajka meny HRK
HUF Vlajka meny HUF
CHF Vlajka meny CHF
PLN Vlajka meny PLN
RUB Vlajka meny RUB
JPY Vlajka meny JPY
CAD Vlajka meny CAD
PX50 Vlajka meny PX50
Ikony pro vaše stránky: